POZNAJ ALLIN

Jest takie japońskie przysłowie: „Rodzice i dzieci są na jedno pokolenie, mąż i żona na dwa, firma zaś na trzy.”

Wraz z żoną stworzyliśmy działalność na wskroś rodzinną.
Nazwa naszej firmy to kompilacja pierwszych liter imion naszej rodzinki: Aleksandra, Lukasz, Liwia i Nadia.
ALLiN to też anagram angielskiego wyrażenia „All In” czyli wszystko w… Wszystko w naszej firmie, to co proponujemy, czego uczymy i co oferujemy, robimy z największą starannością, traktując naszych klientów jak członków rodziny.
Stawiamy na etykę, uczciwość i rzetelność naszej pracy.
Dzięki takiemu podejściu budujemy zdrowe i długofalowe relacje z ludźmi, którzy nam zaufali i których jest coraz więcej.
Nasze wieloletnie doświadczenie w branży zarówno pedagogicznej jak i ubezpieczeniowo- finansowej pomaga nam sprostać wymaganiom zarówno osób indywidualnych jak i firm oraz instytucji.

Z ALLiN nauczysz się angielskiego bez względu na to czy masz 2 czy 102 lata, jak również znajdziesz ubezpieczenie lub inne rozwiązanie finansowe, które będzie spełniało twoje oczekiwania.
Stawiając dobro i interes naszych klientów na pierwszym miejscy, wierzymy, że przedsięwzięcie jakiego się podjęliśmy będzie się rozwijać przez kolejne pokolenia.
Jednak ALLiN to nie tylko praca, to także zdrowy styl życia, przygoda i pomoc innym.

Zawsze chętnie pomagamy osobom, które tego potrzebują.
Bierzemy udział w nawet najmniejszych akcjach charytatywnych, wychodzimy również z własnymi inicjatywami, organizując wydarzenia mające na celu niesienie pomocy potrzebującym.
Z zamiłowania do sportu stworzyliśmy własną grupę biegową ALLiN Running, dzięki której chcemy propagować zdrowy, aktywny styl życia, łącząc przy okazji dobrą zabawę z przygodą i poznawaniem nowych ludzi. Każdego kto chciałby do nas przyłączyć - serdecznie zapraszamy.

ALLiN – Future, together
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.

Gotowy na współpracę z nami?

Nie czekaj - skontaktu się już dziś.